۲۶۶۴۴۰۵۳ ۰۲۱

تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس

متخصص قلب در خیابان شریعتی

متخصص قلب در خیابان شریعتی

آنچه می خوانید...

انتخاب بهترین متخصص قلب در شرایطی که بیمار دچار استرس و نگرانی است کار دشواری است. اینکه شما بتوانید یک متخصص با تجربه و با اعتماد انتخاب کنید کمک می کند که روند تشخیص و درمان بیماری تان سریع تر و هدفمند تر انجام شود. شما برای انتخاب متخصص قلب در خیابان شریعتی که جزو مناطق مهم پزشکی در تهران است می توانید از طریق پرس و جو و یا روش هایی که در ادامه خاطر نشان می کنیم انتخابی دقیق و هوشمندانه داشته باشید.

متخصص قلب در خیابان شریعتی

ویژگی های بهترین متخصص قلب در شریعتی

شما باید ارتباط خوبی با متخصص قلب برقرار کنید ، از این رو در زمان انتخاب به مواردی چون ارتباط موثر و ساده با پزشک دقت کنید. ایشان باید احساس خوبی در وجود شما ایجاد کنند و شما در بیان مشکلات و ناراحتی های خود با ایشان احساس صمیمیت و راحتی داشته باشید. دغدغه ها، ترس ها و نگرانی های خود را بیان کنید و از ایشان بخواهید که با ایجاد آرامش بهترین گزینه های درمانی را برایتان در نظر بگیرد .

البته این تنها ویژگی متخصص قلب نیست و شما در زمان انتخاب باید به موارد دیگری توجه داشته باشید :

پیدا کردن بهترین متخصص قلب در خیابان شریعتی نیاز به تحقیق محلی و نیز تحقیق در فضای مجازی دارد ، از این طریق شما کمی پرس و جو کرده و نظرات دیگران را می شنوید، و در نهایت پزشکی که بیشترین میزان رضایت و تایید را دارد انتخاب می کنید. ایشان باید توانایی انجام انواع جراحی های قلب و عمل های لازم در خصوص درمان مانند آنژیوگرافی قلب ، درمان گرفتگی عروق قلب ، انجام اکو قلب را در اختیار داشته باشد. در این بین می توانید تجربیات دیگران را نیز جویا شوید و برای انتخاب دقیق تر مطمئن عمل کنید. به طور کلی ویژگی های یک متخصص قلب خوب شامل موارد زیر است:

داشتن تجربه و تخصص کافی


در اولین مرحله در انتخاب بهترین متخصص قلب باید به دانش ، توانایی و تخصص پزشک دقت کنید ایشان باید مهارت های فردی بالایی در تشخیص و درمان مشکلات و بیماری های قلبی و عروقی داشته باشد. از مراجعین در مطب و یا نظرات دیگران می توانید پی ببرید که پزشک چه میزان حرفه ای و کاربلد است و درمان مشکلات آن ها با بهترین متد های روز دنیا انجام شده است . شما زمانی انتخابی درست خواهید داشت که با تحقیق در این باره به نتایج مثبتی از بازخورد بیماران قبلی دست پیدا کرده باشید. حال برای گام بعدی باید تحقیقات کافی انجام دهید.

دسترسی آسان به مطب


به طور حتم نیاز دارید که چندین مرتبه به پزشک مراجعه کنید موقعیت مکانی ایشان باید دسترسی خوبی به شما داشته باشد تا در موارد اورژانسی هم بتوانید بدون اتلاف وقت زیاد به پزشک دسترسی داشته باشید و معاینات لازم را انجام دهید. محیط کار امن ، مطب آرام و مسیر آسان نیز قبل از انتخاب پزشک و تشکیل پرونده مهم است.

اخلاق حرفه ای و آگاهی بخشی به بیمار


در گام بعدی باید پزشک متخصص قلب و عروق اخلاق و رفتار حرفه ای داشته باشد . مدیریت خوبی روی شرایط روحی شما و البته نگرانی های شما در بیماری های ایجاد شده داشته باشد. ایشان باید هم زمان با ایجاد احساس امنیت و آرامش در شما مشکلات و عوارض ایجاد شده را بیان کند. اینکه پزشک با چه روشی شما را از آسیب ها و بیماری ها آگاه سازد بسیار مهم است. واکنش افراد در مواجهه با بیماری های قلبی متفاوت است و ممکن است برخی بیماران شرایط مساعد و نرمالی برای دریافت حقایق بیماری در اختیار نداشته باشد. در این موارد وظیفه متخصص قلب این است که بتواند با اخلاق حرفه ای خود بیمار را از مشکلات و چالش هایی که در پیش دارد آگاه سازد. مواردی مانند انجام جراحی های سنگین و میزان موفقیت آن ها بعد از درمان باید به صورت کاملا حرفه ای و طبق اصول به بیمار منتقل شود.

راه های ارتباطی مختلف با پزشک متخصص


پزشک متخصص قلب باید راه های مختلفی برای ارتباط با بیماران ایجاد نماید، در مواردی که امکان مراجعه حضوری وجود ندارد و یا اینکه بیمار قادر به حضور در مطب نیست باید امکان برقراری رابطه های غیر مستقیم وجود داشته باشد. ارائه مشاوره تلفنی و یا اینترنتی از راه دور بسیار مهم است. پزشک باید به سیستم های مشاوره و ویزیت آنلاین مجهز باشد و بتواند از این طریق راهنمایی های لازم را ارائه و بررسی ها را انجام دهد. دکتر یاسمین افسری، بدین منظور راه های ارتباطی گوناگونی از جمله وبسایت، اینستاگرام، تلفن های تماس، مراجعه حضوری به مطب، تماس سریع با کارشناسان و دیگر راه های ارتباطی را جهت تسهیل ارتباط بیماران فراهم نموده است.

نکته پایانی

بهترین روش های انتخاب متخصص قلب در خیابان شریعتی ، پرس و جو از مراجعین و اطرافیان است ، در این خصوص می توانید از فضای مجازی و انجمن های فعال در آن استفاده کنید. نظرات و انتقادات افراد مختلف درباره عملکردهای جراحان و متخصصین را مشاهده کنید و با بررسی آن ها چند پزشک برتر را انتخاب نمایید.

در نهایت پزشکی را انتخاب کنید که :

  • اخلاق حرفه ای
  • تخصص و تجربه در تشخیص ، درمان و انجام جراحی
  • مهارت های فردی
  • ارتباط ایمن
  • رضایت مندی بالا
  • و مجهز بودن به دستگاه های روز دنیا

را در اختیار داشته باشد.

دکتر یاسمین افسری

متخصص بیماری های قلب و عروق
بورد تخصصی
آنژیوگرافی - اکوکاردیوگرافی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *